” Yaşamın İçinden” Programının bu haftaki konuğu ünlü Astrolog Nuray Sayarı oldu.

0
9

Nihal Duysak Beraberliğinde gerçekleşen ” Yaşamın İçinden” Programının bu haftaki konuğu ünlü Astrolog Nuray Sayarı oldu.

Nuray Sayarı kişisel gelişim, Astroloji, ruh yolculuğu, tutulmalar ve yükselen burçlar konuları hakkında önemli bilgi ve tecrübelerini Kanal34 seyircisiyle paylaştı.

İnsanın yaşam haritasından yola çıkarak öfke problemlerini, nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu,  karakter analizi yaptığını açıkladı. Kendisinin bir çok alanda yaptığı işlerden bahsetti. Astrofizik, Metafizik gibi alanlarda iyi eğitimler aldığını bu eğitimlerin kendisini geliştirdiğini ve bu sayede başarılı olup “ün” sahibi olduğunu insanların kendisini sevdiğini anlattı.

Nuray Sayarı yıllar önce  bir panik Atak geçirmiş, bu konuda araştırmalar yaparken Astroloji ile tanışmıştır . Kendi sorunlarına çözüm ararken kişisel gelişim alanında bilgi ve tecrübe sahibi olmuştur. Kitaplarında da kendi hayatıyla ilgili yaşamış olduğu sorunları ayrıntılı bir şekilde anlatmıştır.

Kitaplarının gelirleriyle okul yaptırdığını, gelecek nesillere yararlı olmak istediğini, hayatın paylaşıldığında anlam kazandığını belirtti.

Eylül ayında iki tane daha kitap çıkaracağını yeni kitaplarında farklı konular ele alacağını söyledi.

Nuray Sayarı programda burçlar hakkında seyircilerden gelen soruları yanıtladı. Negatif enerjilerden kurtulmak için izleyicilere tavsiyelerde bulundu.

Geçmişte yaşanılan herşeyin geçmişte kaldığını biten olayları konuları tekrar düşünüp gündeme getirmememizi evrene olumsuz enerji göndermememiz gerektiğini anlattı.

Nuray Sayarı, tecrübelerini, bildiklerini, Astroloji hakkında önemli bilgileri, alışkanlıklarımızı , kaderimizi değiştirebileceğimizi , auaramızı yüksek tutmamız gerektiğini Kanal34 izleyicisine anlattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz