İstanbul’a kar ne zaman yağacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden İstanbul başta olmak üzere yurt genelini ilgilendiren son dakika hava durumu ve sağanak, kar yağışı uyarıları yapıldı. Şubat ayının ilk hafta sonu yaşanırken, Pazar günü plan yapmayı düşünen milyonlarca vatandaş 'Yarın hava nasıl olacak?' sorusuna yanıt arıyor. Önümüzdeki beş güne ilişkin hava durumu ve sıcaklık değerlerini resmi internet sitesi üzerinden duyuran Meteoroloji, Pazar günü yurt genelinde yer yer bulutlu ve güneşli bir hava beklendiğini duyurdu. MGM ayrıca, İstanbul'da kar yağışı beklendiğini açıklarken tarih de verdi. Peki, İstanbul'a kar ne zaman yağacak? İşte, Meteoroloji'nin son dakika hava durumu ve kar yağışı uyarısı hakkındaki bilgiler ve önümüzdeki beş güne ilişkin sıcaklık değerleri...

0
13

İstanbul’a kar geliyor! Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yurt genelinde birçok ili ilgilendiren son dakika hava durumu ve kar yağışı uyarısı yapıldı. Şubat ayına girmemizle beraber yurt genelinde etkisini gösteren soğuk hava dalgası da mevsim normallerine yaklaştı. Bu noktada, yeni ayın ilk Pazar gününü ailesi ya da arkadaşlarıyla dışarıda geçirmeyi düşünen milyonlarca vatandaş da ‘Yarın hava durumu nasıl olacak?’ sorusuna yanıt arıyor. Önümüzdeki beş güne ilişkin beklediği tahmin raporunu resmi internet sitesi üzerinden açıklayan MGM, Pazar günü yurt genelinde parçalı bulutlu ve güneşli hava beklendiğini duyurdu.

İSTANBUL’A KAR NE ZAMAN YAĞACAK?
Meteoroloji’nin açıkladığı günlük tahminler arasında en dikkat çeken uyarı ise İstanbul için yapıldı. Kurum, İstanbul’da beklenen kar yağışı için de tarih verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz