Dallastar Steak Sahibi Aynur Yavuz’dan Başarı Öyküsü

0
7

Gül Florat ile Hayatı Konuşalım Programının bu haftaki konuğu Dallastar Steak Sahibi Aynur Yavuz oldu.

Aynur Yavuz kariyer hayatından kendi yaşamından örnek vererek başarı öyküsünü Kanal34 seyircisiyle paylaştı.

Aynur Yavuz kariyer hayatına ilk olarak arkadaşının Restaurant’ ında çalışarak başlamıştır. Sonrasında bu sektörde büyümeye karar vererek Kosgeb den aldığı destek ile Catering işine girmiştir. Emek vererek giderek büyüyen işinde Restaurant ve Catering sektöründe aranılan isimler arasına girmiştir.

Yalova’ da kendi açtığı Restaurant hakkında önemli bilgiler paylaştı. Konseptlerinin Nusret markasına benzediğini belirtti. Yemeklerin nasıl yapılıp servis edildiğinden, fiyatlardan, menülerden kendi markalarından bahsetti.

Ekonominin değişmesi kendi markalarını etkilemediğini söyledi.Yalova’ da Dallastar Steak olarak hizmet verdiklerini, gelen müşterilerle birebir ilgilendiğini ve memnuniyetin önemli olduğunu anlattı.

Çalışanlarıyla ve müşterilerle arasında samimiyet ve özel bir bağ kurduğundan bahsetti.

Sektörde daha da ilerlemek istediğini, işini büyütmek ve reklam yapmak istediğini, para kazanmak amacı gütmeden kaliteli iş yaparak insanların, kendilerini tanınmasını ve bilmesini istedigini belirtti. Paranın her zaman kazanıldığını Prestijin her zaman kazanılmadıgını söyledi.

Kendisi gibi girişimci olmak isteyen insanlarla tavsiyelerde bulundu. İstedikleri ve emek verdikleri takdirde başarılı olacaklarını vurguladı.

Tecrübesini, kariyerini, başarısını Kanal34 izleyicisiyle paylaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz