BAŞKAN ÇELEBİ; ARİF İLKE’NİN YANINDAYIZ…

0
9

 

BAŞKAN ÇELEBİ; ARİF İLKE’NİN YANINDAYIZ...

Ordu Dernekler Federasyonunu misafir eden Ekrem İmamoğlu’na, ORDEF Başkanı Sabri Çelebi, Eminönü Balık Ekmek Kooperatif Başkanı Arif İlke’nin turizme katkısı olduğunu ifade ederek, hemşehrilerinin yanında olduklarını ifade etti.

Geçtiğimiz günlerde tarihi Eminönü Balık Ekmek Teknelerinin kaldırılması kararı bugünkü toplantıda gündeme geldi. ORDEF Başkanı Sabri Çelebi, Eminönü Kooperatif Başkanı Arif İlke’nin bir çok ülkeden turisti Eminönü Balık Ekmek Teknelerine çektiğini ifade ederek, bu konuda Arif İlke’nin madur edilmemesini dile getirdi. Arif İlke’nin Ordulular ve federasyon için bir değer olduğunu dile getiren başkan Çelebi, Eminönü Balık Ekmek Teknelerinin İstanbul için önemine dikkat çekti.

EKREM İMAMOĞLU ORDEF’İ AĞIRLADI
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ordu Dernekler Federasyonu yönetimini misafir etti.

Emirgan Korosu Beyaz Köşk de yapılan Programa ORDEF Başkanı Sabri Çelebi ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Güneysu, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Aksu, İBB İmar Aş. Müdürü Onur Soytürk, Stk başkanları ve basın mensupları katıldı.

Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Sabri Çelebi İstanbul da yaşayan Orduluların sorunlarını bire bir İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na aktardı. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ise Orduluların yanında olduklarını ifade ederek, Ordulular ile bulunmaktan keyif aldığını söyledi.

Haber: Bayram Sekendiz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz